Pannon Egyetem állások

Könyvtáros

Veszprém
Benyújtási határidő: 2024-05-31
Munkaviszony típúsa
Teljes munkaidő
Leírás

Főbb feladatok:

·        könyvtári szaktájékoztatás,

·        könyvtári kölcsönzés,

·        gyűjteményszervezési, állománygyarapítási feladatok ellátása,

·        könyvtári dokumentumok feldolgozása.

·        szakirányú (könyvtáros) végzettség,

·        legalább középfokú angol nyelvismeret,

·        jó problémamegoldó, együttműködő és kezdeményező készség,

·        precíz munkavégzés, pontosság,

·        büntetlen előélet, magyar állampolgárság.

Előnyt jelent

·        szakmai tapasztalat.

Egyéb juttatások

·        komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapatunk tagjai mentorálnak a betanulás során,

·        stabil háttér, komplex juttatási csomag,

·        családbarát munkahely, kiszámítható munkaidő,

·        cafeteria juttatás (SZÉP-kártya),

·        munkába járás költségtérítése (nem veszprémi lakóhely esetén),

·        szakmai kihívások,

·        kompetenciaértékeléssel egybekötött teljesítményértékeléssel támogatott fejlődés.

Dokumentumok
A pályázatok benyújtásának módja:
  • Online

    Amennyiben Ön a Pannon Egyetem hallgatója vagy munkavállalója, kérjük jelentkezzen be KCA azonosítójával. Egyéb esetben kérjük regisztrájon egy új fiókot.

  • Postai úton

    A pályázatnak a Pannon Egyetem címére történő megküldésével (8200 Veszprém, Egyetem utca 10. Humánerőforrás-gazdálkodási Igazgatóság).

  • Személyesen

    Humánerőforrás-gazdálkodási Igazgatóság, Veszprém megye, 8200 Veszprém, Egyetem utca 10. B. épület földszint, 30. iroda.